FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

OGÓLNE

Czym są butelki WINK?

WINK to butelka wielokrotnego użytku wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Nasze butelki to nie tylko wygoda i oryginalna forma, to również niezwykła koncepcja, która pozwala upajać się ciepłymi i zimnymi napojami, tak aby były odpowiednio ciepłe, albo odpowiednio schłodzone. Dla nas z kolei najważniejsze jest, aby to z czego pijesz było praktyczne i oddawało Twój styl, abyś mógł z tego czerpać samą przyjemność.

Jak działają butelki WINK?

Główna zasada działania butelki WINK jest oparta na zasadzie działania termosu. Butelka dzięki dwuściennej konstrukcji ze stali nierdzewnej pozwala na utrzymywanie napojów ciepłych do 12 godzin, ale także zimnych do 24 godzin.

Czy butelki WINK są bezpieczne?

Tak, nasze butelki są w 100% bezpieczne. Są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Nie zawierają BPA, są przyjazne środowisku.

ZAKUPY

Jakie są koszty i metody dostawy?

Wszystkie zamówienia wysyłamy pocztą lub przesyłką kurierską. Koszty dostawy są uzależnione od ilości zamówionego towaru. Szczegóły znajdziesz tutaj: DOSTAWA

Jak szybko wysyłacie towar?

Wszystkie zamówienia są realizowane w ciągu 1-2 dni roboczych. Jeśli z jakichś przyczyn potrzebujesz go wcześniej, skontaktuj się z nami, zobaczymy co możemy zrobić, aby Ci pomóc.

Czy zamówiony towar mogę odebrać osobiście?

Niestety nie. Nie prowadzimy punktu odbioru osobistego.

W jakich godzinach mogę się z Wami skontaktować?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

ZWROTY I REKLAMACJE

Czy mogę zwrócić swoje zamówienie?

Tak, na zwrot zamówienia masz 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Pamiętaj, że zawsze możemy dokonać wymiany produktu, jeśli tylko mamy na stanie produkt, który Cię interesuje. Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produkt, odeślij zakupiony produkt do naszej siedziby. Dołącz do przesyłki wypełniony formularz odstąpienia od umowy wraz z paragonem.

Czy mogę dokonać reklamacji produktu?

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod na adres email: reklamacje@winkbottle.com Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności. Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

  • Prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji).
  • W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
  • Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.
  • Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: lub telefonicznie. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl