Zwroty i reklamacje

GWARANCJA I SERWIS

Produkty sprzedawane w naszym sklepie posiadają roczną gwarancję producenta. W przypadku wykrycia wady w produkcie objętym gwarancją, skontaktuj się z nami niezwłocznie. Zgłoszenie wady w terminie powyżej dwóch miesięcy od daty jej stwierdzenia, będzie skutkowało odrzuceniem reklamacji.

REKLAMACJE

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami na adres email: reklamacje@winkbottle.com.

Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera – w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

  1. Napisz do nas na adres reklamacje@winkbottle.com i określ wstępnie przyczyne reklamacji. Nasz konsultant udzieli dalszych informacji i kroków postępowania.
  2. Prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego Formularz reklamacji, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji). Adres znajdzeisz w Formularzu reklamacji.

        >>Pobierz Formularz reklamacji     (Plik PDF, otwierać programem Adobe Acrobat Reader)

  1. ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
  2. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.
  3. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: lub telefonicznie: . Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

ZWROT PRODUKTÓW

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. Możesz zwrócić jedynie produkt w pełni sprawny, w oryginalnym opakowaniu.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

  1. Odeślij zakupiony produkt do naszej siedziby (adres w Formularzu).
  2. Dołącz do przesyłki wypełniony Formularz odstąpienia od umowy wraz z paragonem.
  3. Koszty przesyłki w ramach zwrotu pokrywa Zwracający.
  4. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

    >>Pobierz Formularz odstąpienia od umowy       (Plik PDF, otwierać programem Adobe Acrobat Reader)

 

Adres do zwrotów i reklamacji:

ZWROT - ENTISO - COMPLETIO

ul. Jędrzejowska 47, 93-636 Łódź

 

 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl