Promocje
OPAKOWANIE PREZENTOWE
OPAKOWANIE PREZENTOWE
15,00 zł 12,00 zł
szt.
Zwroty i reklamacje

GWARANCJA I SERWIS

Produkty sprzedawane w naszym sklepie posiadają roczną gwarancję producenta. W przypadku wykrycia wady w produkcie objętym gwarancją, skontaktuj się z nami niezwłocznie.

REKLAMACJE

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami na adres email: reklamacje@winkbottle.com.

Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera – w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

  1. Napisz do nas na adres reklamacje@winkbottle.com i określ wstępnie przyczyne reklamacji. Nasz konsultant udzieli dalszych informacji i kroków postępowania.
  2. Prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego Formularz reklamacji, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji). Adres znajdzeisz w Formularzu reklamacji.

Pobierz Formularz reklamacji >>    (Plik PDF, otwierać programem Adobe Acrobat Reader)

  1. ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
  2. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.
  3. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: lub telefonicznie: . Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

ZWROT PRODUKTÓW

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

  1. Odeślij zakupiony produkt do naszej siedziby (adres w Formularzu).
  2. Dołącz do przesyłki wypełniony Formularz odstąpienia od umowy wraz z paragonem.

Pobierz Formularz odstąpienia od umowy >>      (Plik PDF, otwierać programem Adobe Acrobat Reader)

 

 

Inni klienci kupili również
NAVY
NAVY
64,00 zł
szt.
GREY
GREY
64,00 zł
Kubek termiczny - BLACK
Kubek termiczny - BLACK
79,00 zł
szt.
DARK GREEN
DARK GREEN
64,00 zł
szt.
WHITE
WHITE
64,00 zł
WHITE WOOD
WHITE WOOD
79,00 zł
szt.
DEER
DEER
79,00 zł
BROWN
BROWN
64,00 zł
szt.
BRIGHT WALNUT
BRIGHT WALNUT
79,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl